Телефоны приймальної:
(04571) 6-29-61
08600 м. Васильків, вул. Володимирська 25
Версія сайту
для слабозорих
» » Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення
16
травня
2018

Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

15.05.2018 під головуванням першого заступника Васильківського міського голови Гурєєва Володимира Володимировича відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення міста Василькова. У засіданні взяли участь керівники відділів та управлінь, які є членами комісії та робочої групи.

На засідання були запрошені боржники та представники підприємствякі нараховують та сплачують заробітну плату застрахованим особам менше законодавчо встановленого мінімального розміру.

З роботодавцями проведено інформаційну та роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, легального використання найманої робочої сили, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, заповнення звітності по єдиному соціальному внеску.

За результатами засідання роботодавцям рекомендовано вжити всіх можливих заходів з метою додержання чинного трудового законодавства щодо виплати заробітної плати не нижче від мінімального розміру та в подальшому здійснювативиплату заробітної плати згідно вимог чинного законодавства.