Телефоны приймальної:
(04571) 6-29-61
08600 м. Васильків, вул. Володимирська 25
Версія сайту
для слабозорих
26
червня
2018

Міжнародний День вдів

Щорічно з 2011 року відзначається Міжнародний День вдів. Цей День закликає звернути увагу на проблеми жінок, які залишилися без чоловічої підтримки.

23 червня 2018 року в м. Києві відбувся захід присвячений Міжнародному Дню вдів за участю представників Київської обласної адміністрації, громадських організацій, вдів та матерів Героїв Небесної сотні, загиблих учасників антитерористичної операції, воїнів - інтернаціоналістів, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

У парку «Перемога» біля пам’ятника Матері – вдови відбувся молебень за загиблими, покладання квітів до пам’ятника.

З вступним словом виступила вдова Героя Небесної Сотні, громадський діяч Швець Тамара Василівна, яка закликала уряд держави до приділення особливої уваги становищу вдів та їх дітей, матерів. Наголосила, що всі жінки, які втратили чоловіків, синів повинні користуватися всіма правами, які передбачені законодавством України.

В будинку культури «Арсенал» для вдів та матерів Героїв Небесної сотні, загиблих учасників антитерористичної операції, воїнів - інтернаціоналістів, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС за участі самодіяльних колективів відбувся концерт.

Завдяки міському голові Сабадашу Володимиру Івановичу, який організував перевезення до м. Київа та у зворотньому напрямку, вдови та матері м. Василькова були присутні на заході.