Телефоны приймальної:
(04571) 6-29-61
08600 м. Васильків, вул. Володимирська 25
Версія сайту
для слабозорих
» » Щодо запровадження одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»
12
вересня
2018

Щодо запровадження одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Київська обласна державна адміністрація повідомляє, що запровадження одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» відбувається з 1 вересня 2018 року.

Управлінням ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) розроблено оновлений індикативний графік доставок «пакунків малюка», згідно якого перша доставка передбачається з 1 вересня поточного року.

Зважаючи на вищезазначене та з метою організації роботи з надання «пакунку малюка» просимо забезпечити взаємодію місцевих управлінь соціального захисту населення з пологовими будинками щодо організації видачі «пакунка малюка» під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку.

З цією метою пропонуємо забезпечити:

  • подання під час виписки у пологовому будинку заяв матері/батька в яких народилася дитина, а вразі відсутності матері/ батька - родичів або патронатних вихователів новонародженої дитини про видачу пакунка малюка за місцем проживання;
  • приймання місцевими управліннями соціального захисту населення від пологових будинків зібраних ними заяв:
  • видачу пакунків малюка сім'ям з новонародженою дитиною, відповідно до отриманих заяв, із залученням місцевих центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та інших соціальних служб.

              Заступник голови                                В. Кучер


ПАМ'ЯТКА

щодо отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

(Постанова Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року № 512

(зі змінами)

Починаючи з 1 вересня 2018 року при народжені дитини здійснюється надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», але не пізніше ніж через 30 днів з дня народження дитини.

Відповідно до затвердженого Порядку право на отримання «пакунка малюка» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину.

«Пакунок малюка» надається на кожну живонароджену дитину.

Пунктом 9 Порядку визначено, що «пакунок малюка» видається під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку.

Якщо на день виписки у пологовому будинку були відсутні «пакунки малюка», місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення на підставі заяви отримувача допомоги звертається до обласного структурного підрозділу з питань соціального захисту населення для забезпечення отримувача «пакунком малюка».

Тобто якщо на день виписки у пологовому будинку відсутній «пакунок малюка»[1], для його отримання отримувач (мати, батько) подає заяву до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення (заява оформлюється в пологовому будинку).

Згідно із заявою місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення забезпечує надання «пакунку малюка» (не більше ніж протягом 17 робочих днів) отримувачу за місцем проживання.


Наразі здійснюється сертифікація товарів, що входять до «пакунків малюка», та організація їх доставки на обласний склад. Після надходження «пакунків малюка» на склад, їх видача здійснюватиметься відповідно до Порядку.


ЗАЯВА


______________________________________________________________

Назва структурного підрозділу з питань соціального захисту населення


______________________________________________________________

                                                                                       ПІБ


______________________________________________________________

                                                                                         Адреса проживання


______________________________________________________________ЗАЯВА

У зв'язку з відсутністю одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка" на момент виписки моєї новонародженої дитини з пологового будинку, прошу видати мені зазначений „пакунок малюка" за місцем проживання за адресою_________________________________________________________________________

Контактні телефони _________________________________________________________


Відповідно до Закону України „Про захист персональних даних" надаю згоду на обробку та використання моїх персональних даних.       ___________                 _______________                   ____________________________

               Дата                                                підпис                                                      прізвище та ініціали

Завантажити файл: zaiava.doc [30,5 Kb] (Завантажень: 6)
Подивитися онлайн: zaiava.doc