Телефоны приймальної:
(04571) 6-29-61
08600 м. Васильків, вул. Володимирська 25
Версія сайту
для слабозорих
» » Подільський спеціального навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж запрошує на навчання
23
жовтня
2018

Подільський спеціального навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж запрошує на навчання

Адміністрація Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу вдячна за співпрацю у проведенні вступної кампанії 2018 року. Саме завдяки нашій сумісній роботі молоді люди з особливими освітніми потребами отримують освіту в якісних та комфортабельних умовах. Сподіваємось на подальше сприяння в проведенні профорієнтаційної роботи серед осіб інвалідністю.

З метою економічного добробуту та захисту прав людини на безкоштовну освіту, керуючись ч. 2 ст. 14 Закону України «Про захист персональних даних», просимо надати списки дітей з інвалідністю віком до 18 років, осіб з інвалідністю І-ІІІ груп, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС (2000-2004 р.н.), інвалідів війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій, потенційних абітурієнтів з зазначенням року народження, домашньої адреси та телефону. Вищезазначені списки необхідні для проведення профорієнтаційної роботи до вступу в навчальний заклад (інформування потенційних абітурієнтів про безкоштовне навчання з 4-разовим харчуванням, медичним обслуговуванням, спеціальним навчально-реабілітаційним супроводом, проживанням в гуртожитку, отриманням стипендії із збереженням пенсії у повному розмірі).

Захист персональних даних цих осіб гарантуємо.

Наша співпраця дасть можливість молодим людям з особливими освітніми потребами отримати інформацію про наш навчальний заклад, зорієнтувати їх у питанні вибору професії, здобутті освіти та в подальшому зайняти достойне місце на ринку праці.