Телефоны приймальної:
(04571) 6-29-61
08600 м. Васильків, вул. Володимирська 25
Версія сайту
для слабозорих
» » Наказ Департаменту соціального захисту населення Київської ОДА № 335 від 26.10.2018 року
07
листопада
2018

Наказ Департаменту соціального захисту населення Київської ОДА № 335 від 26.10.2018 року

Про затвердження Порядку надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім'ям, які складаються з двох та більше осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю, особам з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху І та II груп, в тому числі дітям з вадами зору та слуху, зарахунок коштів обласного бюджету


Відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» та з метою надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім'ям, які складаються з двох та більше осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю, особам з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху І та II груп, в тому числі дітям з вадами зору та слуху, за рахунок коштів обласного бюджету


наказую:

1. Затвердити Порядок надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім'ям, які складаються з двох та більше осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю, особам з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху І та II груп, в тому числі дітям з вадами зору та слуху, за рахунок коштів обласного бюджету, що додається.

2. Визнати таким, що втратив, чинність наказ директора департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації від 11 липня 2018 року № 190 «Про затвердження Порядку надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім'ям, які складаються з двох та більше осіб з інвалідністю, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху І та II груп за рахунок коштів обласного бюджету», зареєстрований в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 23 липня 2018 року за № 89/1116.

3. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на управління соціального захисту населення департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора департаменту-начальника управління соціального захисту населення департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації Винника О.М.

Директор департаменту   І. МЕЩАН