Телефоны приймальної:
(04571) 6-29-61
08600 м. Васильків, вул. Володимирська 25
Версія сайту
для слабозорих
» » Наказ Департаменту соціального захисту населення Київської ОДА № 336 від 26.10.2018 року
07
листопада
2018

Наказ Департаменту соціального захисту населення Київської ОДА № 336 від 26.10.2018 року

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у обласному бюджеті для здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю  

Відповідно до законів України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні» та з метою здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю

наказую

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у обласному бюджеті для здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність наказ директора департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації від 07 листопада 2017 року № 272 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених з обласного бюджету на здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю із захворюванням ДЦП», зареєстрований у Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 29 листопада 2017 року за № 102/1008.

3. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на управління соціального захисту населення департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора департаменту-начальннка управління соціального захисту населення департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації Винника О.М.

Директор департаменту   І. МЕЩАН