Телефоны приймальної:
(04571) 6-29-61
08600 м. Васильків, вул. Володимирська 25
Версія сайту
для слабозорих
» » Щодо допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім'ях
06
травня
2019

Щодо допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім'ях

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям” від 13.03.2019 № 250.

Зокрема із 01.04.2019 запроваджено додатковий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

Допомога призначається на третю і кожну наступну дитину у розмірі 1700 гривень з 01 квітня 2019 року для громадян, які звернуться у період з квітня по червень 2019 року включно, в подальшому – з місяця звернення.Виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно. У разі коли у сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

Призначення і виплата допомоги здійснюється управлінням соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання особи, яка претендує на призначення допомоги. Допомога за місцем фактичного проживання призначається за умови неотримання зазначеної допомоги за зареєстрованим місцем проживання заявника.

Для оформлення допомоги, одному з батьків дитини, з яким постійно проживаєдитина, необхідно особисто звернутися до управління соціального захисту населення з заявою за формою,затвердженою Мінсоцполітики, з пред’явленням паспортів та їх копій обох батьків.

При собі потрібно мати оригінал та копії:

• посвідчення батьків багатодітної сім'ї ;

• посвідчення дитини з багатодітної сім'ї (для дітей, яким виповнилось 6 років);

• свідоцтва про народження дітей.

Виплати здійснюватимуться через уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім'ї. Якщо сім'я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку надходять такі виплати.