Телефоны приймальної:
(04571) 6-29-61
08600 м. Васильків, вул. Володимирська 25
Версія сайту
для слабозорих
03
липня
2019

Наказ МСПУ №340 від 11.03.2019 року

Про затвердження рішення колегії Міністерства соціальної політики України від 28лютого 2019 року „Про основні досягнення у соціальній сфері та перспективи розвитку"

    З урахуванням результатів засідання колегії Міністерства соціальної політики України від 28 лютого 2019 року, на якому було обговорено основні досягнення у соціальній сфері та перспективи розвитку, і з метою визначення завдань щодо подальшого впровадження реформи системи соціального захисту

наказую:

  1. Затвердити рішення колегії Міністерства соціальної політики України від 28 лютого 2019 року „Про основні досягнення у соціальній сфері та перспективи розвитку", що додається.
  2. Першому заступнику Міністра, заступникам Міністра, державному секретарю, керівникам структурних підрозділів апарату Мінсоцполітики, Державної служби зайнятості (Центрального апарату), Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Пенсійного фонду України, Державної служби України з питань праці, керівникам структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської державних адміністрацій, керівникам служб у справах дітей обласних, Київської міської державних адміністрацій забезпечити виконання завдань, визначених у рішенні колегії, затвердженому цим наказом.
  3. Керівникам структурних підрозділів апарату Мінсоцполітики забезпечити моніторинг стану виконання завдань, рекомендованих для виконання головам обласних, Київської міської державних адміністрацій, визначених для керівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської державних адміністрацій, керівників служб у справах дітей обласних, Київської міської державних адміністрацій, та подання інформації щокварталу до 05 числа Директорату стратегічного планування, координації політики та євроінтеграції.
  4. Першому заступнику Міністра О. Крентовській, заступнику генерального директора Директорату стратегічного планування, координації політики та євроінтеграції Н. Підлужній забезпечити щоквартальне проведення моніторингу виконання завдань, визначених рішенням колегії, затвердженим цим наказом.
  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

      Міністр     А.РЕВА


Додаток рішення колегії Міністерства соціальної політики України "Про основні досягнення у соціальній сфері та перспективи розвитку" Завантажити файл: nakaz-mspu-340-vid-11_03_2019.pdf [1,03 Mb] (Завантажень: 181)
Подивитися онлайн: nakaz-mspu-340-vid-11_03_2019.pdf