Телефоны приймальної:
(04571) 6-29-61
08600 м. Васильків, вул. Володимирська 25
Версія сайту
для слабозорих
» » Звіт про виконання заходів міської програми «Турбота»
22
січня
2020

Звіт про виконання заходів міської програми «Турбота»

Управління соціального захисту населення Васильківської міської ради інформує, що міська комплексна програма «Турбота» 2018-2021 роки затверджена рішенням тридцять третьої сесії Васильківської міської ради сьомого скликання 24 листопада 2017 року

  Мета програми - вирішення невідкладних питань організаційно-правового, та інформаційного забезпечення, матеріального, медичного, транспортного, соціально-побутового обслуговування ветеранів війни та праці, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, інвалідів всіх нозологій, дітей інвалідів, людей похилого віку, малозабезпечених верств населення.

  В основу розробки Програми покладено системний аналіз законодавства України, що формує соціальну політику вмісті, а також досвід роботи управління соціального захисту населення та закладів соціального захисту міста, який був отриманий у процесі реалізації попередніх соціальних програм.

  При розробці Програми враховані рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради, пропозиції підрозділів виконавчого комітету Васильківської міської ради та громадських організацій ветеранів та осіб з інвалідністю.

  На 2019 рік на виконання заходів Програма «Турбота» 2018-2021 роки передбачено -7 962 500,00 грн., використано – 7 936 994,00 грн.


  До Програми включені наступі заходи.

1  Організаційно – правове забезпечення. Працівниками управління постійно проводиться інформаційно - роз’яснювальна роботи серед населення міста щодо змін, доповнень до чинного законодавства України з питань соціального захисту та пенсійного забезпечення шляхом інформування через засоби масової інформації (9 публікацій), сайти управління та виконавчого комітету міської ради, інформаційні дошки, місцеве телебачення (5 інтерв’ю), зустрічі з мешканцями міста (7зустічей), засідання центрів допомоги учасникам АТО, ООС та ВПО (4 засідання).

  Надається допомога особам з інвалідністю щодо професійної реабілітації для здобуття актуальних на ринку праці професій шляхом направлення до центрів професійної реабілітації (1 особа з інвалідністю). Щорічно міськрайонний центр зайнятості населення проводить загально міську ярмарку вакансій для молоді, осіб з інвалідністю. Міський центр реабілітації для дітей з інвалідністю «Здоров’я» двічі на рік проводить фестивалі творчості «Повір у себе». Загально освітні школи міста та учбові заклади щорічно до Дня осіб з інвалідністю проводять акцію «Милосердя».


Соціально - побутове обслуговування. Надзвичайно важливим і відповідальним завданням єадресна підтримка людей, а це своєчасне призначення та виплата усіх видів соціальної допомог відповідно до діючого законодавства. У 2019 року виплачено: державні соціальні допомоги-1217 осіб;«муніципальна няня»- 4 особи;одноразова натуральна допомога «пакунок малюка» - 173; компенсаційні виплати, за рахунокміського бюджету фізичним особам, які надають соціальні послуги – 66 осіб; компенсаційні послуги ліквідаторам аварії на ЧАЕС – 776 осіб.

  З метою вивчення потреб малозахищених верств населення міста проводиться обстеження матеріально-побутових умов їх проживання. За результатами обстеження та рішенням комісії з питань надання цільової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах отримали одноразову грошову допомогу -5 163 особи; до Дня Перемоги- 27 ветеранів, до Дня ЧАЕС -27 учасників ліквідації аварії.

  Територіальний центр надає соціальну допомогу вдома -189 особам, з них -33 особам з інвалідністю, адресну допомогу -701 особі. У 2019 році - 406 одиноким непрацездатним громадянам надана адресна натуральна допомога.

  Відповідно до чинного Законодавства України здійснюється перевезення пільгових категорій громадян міста міським (6 667 осіб) та залізничним (463 особи) транспортом та здійснюється виплата компенсації по пільговому перевезенню учасників ліквідації аварії на ЧАЕС І категорії, один раз на рік, вартості проїзду до будь-якого пунктуУкраїни залізничним транспортом( 17 осіб).

Медичне обслуговування. Відповідно до чинного законодавства України проводиться оздоровленняветеранів війни, інвалідів всіх нозологій, учасників АТО, ООС шляхом забезпечення їх санаторно-курортними послугами в санаторно-курортних закладах. У 2019 році забезпечені санаторно-курортними путівками: ветерани війни -24 особи, особи з інвалідністю – 55 осіб; спинальники – 4 особи; учасники АТО, ООС -10 осіб; учасники ліквідації аварії на ЧАЕС - 64 особи. 

  Відповідно до медичних показників забезпечуються особи з інвалідністю, діти з інвалідністю технічними засобами реабілітації, інвалідними візками, протезними виробами. Так у 2019 році отримано 545 технічних засобів реабілітації.

  Міський комплексний центр реабілітації для дітей з інвалідністю «Здоров’я» надає послуги 43 дітям з інвалідністю, а саме: лікувальний масаж, фізична реабілітація, соціальна реабілітація, психологічна реабілітація.

Реабілітаційні послуги в реабілітаційних центрах країни отримали 12 дітей хворих на ДЦП. 

  Діти хворі на тяжкі орфані захворювання отримують щомісячну матеріальну допомогу (8 дітей). Мешканці міста з хронічною нирковою недостатністю отримують щомісячну матеріальну допомогу (7 осіб).Начальник управління                 Людмила Бурсова