Телефоны приймальної:
(04571) 6-29-61
08600 м. Васильків, вул. Володимирська 25
Версія сайту
для слабозорих
» » До уваги осіб з інвалідністю! Щодо соціального проекту "Ти можеш усе"
24
лютого
2020

До уваги осіб з інвалідністю! Щодо соціального проекту "Ти можеш усе"

 На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 11.02.2020 № 2100/0/2-20/58 щодо соціального проекту «Ти можеш усе! Можливості безмежні» (далі – Проект) департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації повідомляє наступне.

 Проект складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ - компаніях України.

 Проект триватиме півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проекті відбуватиметься з 5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.

 Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – курси на вакантні посади.

 

Меморандум 

про співробітництво між Міністерством соціальної політики України, Асоціацією “Інформаційні технології України” та Громадською організацією «ПРОМЕТЕУС» 


«___» _________ 2020 року                            № ______


Міністерство соціальної політики України в особі Міністра Соколовської Юлії Сергіївни, яка діє на підставі Положення про Міністерство, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 423 (із змінами), (далі - «Мінсоцполітики» або «Сторона 1»), з однієї сторони,

Асоціація “Інформаційні технології України”, в особі Віце-президента з освітніх питань Почебута Максима Валентиновича, який діє на підставі Статуту, (далі – «Асоціація»), з другої сторони, та

Громадська організація «ПРОМЕТЕУС», в особі співзасновника Примаченко Івана Олександровича, що діє на підставі Статуту, (далі – «Прометеус»), з третьої сторони, в подальшому разом іменовані як «Сторони» висловлюючи взаємну зацікавленість уклавши цей Меморандум про співробітництво домовилися про таке:

І. Мета та предмет Меморандуму

Метою підписання Меморандуму є об’єднання зусиль Сторін, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ-компанії.

Одне з головних та пріоритетних завдань Міністерства соціальної політики України  людина з інвалідністю, яка може і хоче працювати має для цього усі можливості. Вищезазначені підписанти цього Меморандуму домовились про  співпрацю у проекті повного циклу.  

Проект складається з надання можливості людям з інвалідністю навчатись на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, отримувати під час навчання менторську підтримку від викладачів провідних українських ВНЗів та, після успішного складання тестів, отримати сертифікати. 

За сприянням Асоціації “Інформаційні технології України” - надання менторської підтримки під час навчального процесу та по закінченню курсів учасники отримають можливість прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в IT-компаніях, які є учасниками Асоціації.  

ІІ. Напрями співробітництва Сторін

Для виконання цього Меморандуму Сторони визначають такі напрями співробітництва:

  1.  тощо та спільними зусиллями усіх Сторін проекту розповсюджувати інформацію про проект, залучати та вмотивовувати до участі якомога більшу кількість людей з інвалідністю;Мінсоцполітики за допомогою ЗМІ, соціальних мереж
  2. Мінсоцполітики підготувати вичерпні, зрозумілі інформаційні повідомлення про правила участі, зробити їх доступними та викласти онлайн;
  3. Мінсоцполітики та Прометеус створити усі технічні умови для розуміння правил участі в проекті, реєстрації, навчанні, спілкуванні під час навчання, отриманні інформаційної підтримки зі сторони менторів, викладачів тощо;
  4. Асоціації та Прометеус сприяти залученню достатньої кількості менторів, психологів, викладачів для комфортного навчання та досягнення мети проекту;
  5. Асоціації сприяти у пошуці вакантних посад в ІТ-компаніях;
  6. Асоціації сприяти наданню прозорої та зрозумілої інформації про вакантні посади в ІТ-компаніях;
  7. Мінсоцполітики та Прометеус сформувати конверсію зареєстрованих учасників;
  8. Мінсоцполітики оцінити ефективність проекту, популяризувати отримані дані для подальшого масштабування проекту на всю країну.

ІІІ. Основні принципи співробітництва Сторін

У рамках цього Меморандуму Сторони прагнутимуть будувати свої відносини на підставі рівності, партнерства та захисту прав і інтересів кожної із Сторін.

Співробітництво здійснюється на основі наступних принципів:

- законності;

- дотримання суспільних інтересів;

- взаємної вигоди;

- взаємодопомоги;

- взаємних інтересів;

- оперативності;

- раціональності;

- ефективності;

- в рамках політик та програми Уряду України.

Сторони використовують можливості і засоби, при виконанні покладених завдань, у межах своїх компетенцій та повноважень.

IV. Прикінцеві положення

Меморандум набирає чинності з дати його підписання всіма Сторонами та діє доки Сторони зацікавлені у співробітництві.

Меморандум може бути припинений за ініціативою однієї із Сторін у разі направлення письмового повідомлення за 1 (один) місяць до запланованої дати розірвання.

Цей Меморандум не є попереднім договором у розумінні статті 635 Цивільного кодексу України і статті 182 Господарського кодексу України та не покладає на Сторони юридичних і фінансових зобов’язань.

Усі форми співробітництва та взаємодії Сторін, обумовлені цим Меморандумом, повинні здійснюватися відповідно до законодавства України. 

Всі суперечки щодо тлумачення і застосування положень цього Меморандуму вирішуються між Сторонами шляхом переговорів.

Припинення дії цього Меморандуму не впливає на виконання і строки заходів, узгоджених у відповідності з його положенням та незакінчених на момент припинення його дії.

Меморандум укладений у трьох примірниках на (3) трьох сторінках, які мають однакову юридичну силу.