Телефоны приймальної:
(04571) 6-29-61
08600 м. Васильків, вул. Володимирська 25
Версія сайту
для слабозорих
» » Про нарахування пільг та субсидій на оплату ЖКП у лютому
24
лютого
2020

Про нарахування пільг та субсидій на оплату ЖКП у лютому

 Для забезпечення надання громадянам у повному обсязі передбачених законодавством соціальних гарантій, а саме проведення у лютому 2020 року нарахувань та виплати пільг і житлових субсидій, зокрема на послугу з розподілу природного газу, у тому числі за січень 2020 року, просимо отримати від учасників газового ринку, які надають послуги з розподілу газу, інформації про особові рахунки одержувачів пільг та субсидій.

 В програмних комплексах „ЄДАРП" та «Житлові субсидії» передбачений обмін інформацією з організаціями-надавачами послуг для заміни особових рахунків споживачів їх послуг. Структура та формат інформаційних файлів, що мають передаватися та прийматися в порядку взаємодії інформаційних систем, додаються.

При цьому, організація - надавач послуги з розподілу газу, отримуючи такий запит від структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, заповнює / корегує тільки поле особового рахунку.

 Крім того, враховуючи норми постанови Кабінету Міністрів України від 24.01.2020 № 17 ..Про внесення змін до Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу" щодо формування ціни на постачання газу після 22 числа місяця, просимо провести у програмному забезпеченні нарахування пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2020 року до 26-го числа поточного місяця.

 Звертаємо увагу на те, що пільги та субсидії мають бути розраховані після завантаження доопрацьованого програмного забезпечення, яке надає можливість нарахувати громадянам житлові субсидії та пільги на послугу з розподілу природного газу виходячи із соціальних нормативів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 „Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування" (зі змінами), та затверджених НКРЕКП тарифів.