Телефоны приймальної:
(04571) 6-29-61
08600 м. Васильків, вул. Володимирська 25
Версія сайту
для слабозорих
» » Міжнародний дитячий реабілітаційний центр "СКІФОС"
28
травня
2020

Міжнародний дитячий реабілітаційний центр "СКІФОС"

Комерційна пропозиція на 2020 рік

 Міжнародний дитячий реабілітаційний центр"Скіфос" розташовано у місті Скадовську Херсонської області. Унікальні кліматичні властивості Скадовського дитячого курорту на березі Джарилгацької затоки Чорного моря сприяють лікуванню та профілактиці захворювань дихальної системи, нервової системи, опорно-рухового апарату, нейроендокринної системи, підвищенню імунітету.
 Пріоритетом Центру є забезпечення дітей висококваліфікованою медико- соціальною допомогою спрямованою на відновлення втрачених функцій органів і систем організму, соціальну адаптацію і захист дітей в суспільстві, виконання програм з питань оздоровлення дітей.
 Метою Програми комплексної реабілітації є досягнення максимальної побутової  і соціальної незалежності, інтеграції в соціумі поліпшення якості життя дітей.
 Відповідно до індивідуальної програми реабілітації для кожної дитини розробляється реабілітаційний маршрут: перелік спеціалістів і підрозділів, які в певній послідовності необхідно пройти дитині відповідно до етапів реабілітаційного процесу.
 Фахівцями Центру розроблена і застосовується Програма комплексної реабілітації з захворюваннями:

  • нервової системи;
  • опорно-рухового апарату;
  • дихальної системи;
  • нейроендокринної, імунної системи.
Для кожної дитини складається індивідуальна програма комплексної реабілітації.
Розміщення-двоповерховий корпус:
  • Двомісні номери категорії«стандарт».
  • Тримісні номери категорії«стандарт».
  • Номери категорії «напів люкс»
  • Номери категорії «люкс»
Харчування.
Ідальня забезпечує раціональне 4-х разове харчування по системі «шведський стіл». Кожен відпочиваючий має можливість вибрати їжу, яка йому більше до смаку. Щодня на сніданок, обід і вечерю пропонують 2-3 найменування салатів, порційні овочі, 2 види рибних або м’ясних страв, 2 види перших страв, кілька гарнірів, напої, фрукти, кондитерські вироби.
Територія. Паркова зона, ігрові та естрадні майданчики, зони відпочинку, 2 відкритих басейни: 10х25м з різним рівнем глибини і 6х10 м. Власний обладнаний піщаний пляж в 100 м від корпусів, спортивні майданчики, центр верхової їзди, контактний міні-зоопарк та багато іншого.
Безпека перебування відпочиваючих в Центрі цілодобово забезпечується спеціалізованою охоронною структурою.


Адреса:73002, Україна, м. Херсон, вул. Перекопська, 20, тел. +38 (050)6554027
веб-сайт:
http:/www.skifos.com.ua; e-mail: skifos.skadovsk@gmail.com