Телефоны приймальної:
(04571) 6-29-61
08600 м. Васильків, вул. Володимирська 25
Версія сайту
для слабозорих
» » Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Українське товариство глухих»
25
травня
2021

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Українське товариство глухих»

Управління соціального захисту населення Васильківської міської ради інформує про намір Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Українське товариство глухих» співпрацювати у напрямку реалізації у територіальних громадах Київської області Програми створення безперешкодного доступу в установах, організаціях та закладах для осіб з інвалідністю зі слуху через «СЕРВІС УТОГ». Впровадження та використання системи «СЕРВІС УТОГ» є безкоштовним, як для установ, організацій та закладів, так і для осіб з порушеннями слуху. 

Ознайомитися з системою «СЕРВІС УТОГ» можна за посиланням: https://utog.org/projects/servis-utog-24-7-vpevneno-poruch, а з програмою створення безперешкодного доступу - https://utog.org/program-service-utog

Завдяки системі «СЕРВІС УТОГ» територіальні громади можуть отримати:

  • цілодобову доступність до послуг професійних перекладачів жестової мови з усієї України;
  • комплексний супровід при вирішенні порушених особою з порушеннями слуху питань;
  • повний соціальний супровід осіб з порушеннями слуху з врахуванням понад 87 років доступу роботи з особами з порушеннями слуху.

Для впровадження системи «СЕРВІС УТОГ» достатньо приєднатися до публічного договору про надання послуг доступу до сервісу системи відеозв'язку з перекладачем жестової мови «СЕРВІС УТОГ» за посиланням: https://cutt.ly/XnewsLD  та заповнивши електронну заявку (розміщена під публічним договором).

За результатами заявки для кожної організації, установи та закладу створюється окремий індивідуальний профіль з унікальними даними для входу та використання «СЕРВІС УТОГ» про що надсилається відповідний офіційний лист.

Звертаємо Вашу увагу на те, що використовувати доступ до системи «СЕРВІС УТОГ» може кожен працівник установи, організації та закладу через смартфон, планшет або ноутбук з функцією відеозв'язку та доступом до швидкісного Інтернету, наприклад через Viber кабо WhatsApp, цілодобово. Для використання системи немає потреби встановлювати окреме програмне забезпечення, а вхід в систему можна здійснити через плаваючу кнопку на сайті https://utog.org/  в лівому нижньому кутку або за посиланням: https://app.service.utog.org/.

Українське товариство глухих пропонує співпрацю з ефективним та економічно вигідним рішенням, яке дозволить зробити територіальні громади у Київській області зручними та комфортними для людей з порушеннями слуху.