Телефоны приймальної:
(04571) 6-29-61
08600 м. Васильків, вул. Володимирська 25
Версія сайту
для слабозорих
» » Вшанування матерів загиблих учасників антитерористичної операції.
26
лютого
2018

Вшанування матерів загиблих учасників антитерористичної операції.

23 лютого 2018р. в історико – культурному комплексі Замок – музей «Радомисль» (м.Радомишель, Житомирської області) за ініціативи громадської платформи «Люди допомагають людям» та за сприянням народного депутата України О. Богомолець відбувся захід з відзначенням матерів загиблих учасників антитерористичної операції Знаком народної пошани «Орден матері бійця АТО».

За сприянням Васильківського міського голови В. Сабадаша, матері наших загиблих васильківчан,    Скляр К. Д. та Лістрова Т. М., мали можливість приїхати до вищезазначеного комплексу.

На заході були присутні матері загиблих учасників антитерористичної операції, народний депутат України Ольга Богомолець, представники Київської обласної державної адміністрації та духовенства.

Гостей ознайомили з історико - культурнимкомплексом Замок «Радомисль». Вони оглянули музей української домашньої ікони та старожитностей, концертну залу для камерної музики, старовинну трапезнуз великою замковою піччю, папірню, вежу з якої відкривається неповторний краєвид.

Була проведена панахида за загиблими воїнами.

У великій обрядовій залі для урочистих подій відбулося вручення нагород. З привітальним словом до матерів звернулися народний депутат України Ольга Богомолець, Світлана Касяненко – поет - пісняр,автор та виконавець, громадський діяч.

Матерям загиблих учасників антитерористичної операції Скляр Катерині Дмитрівні та Лістровій Тетяні Миколаївні вручені «Орден матері бійця АТО».