Телефоны приймальної:
(04571) 6-29-61
08600 м. Васильків, вул. Володимирська 25
Версія сайту
для слабозорих
» » Про виплату соціальної допомоги засудженим особам з інвалідністю
15
березня
2018

Про виплату соціальної допомоги засудженим особам з інвалідністю

Законом України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам» визначено право на матеріальне забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України та соціальний захист осіб з інвалідністю шляхом встановлення державної соціальної допомоги у відсотках до прожиткового мінімуму.

Державна соціальна допомога призначається на весь час інвалідностівстановленої медико-соціальними експертними комісіямиі виплачуєтьсяу повному розміріорганами соціального захисту населенняз дня звернення за її призначенням за місцем проживання.

Наголошуємо,що перебування особи з інвалідністю у місцях позбавлення воліне є підставою для припиненняабо відмови в призначенні державної соціальної допомоги відповідно до Закону.

Виплата засудженій особі призначеної соціальної допомоги здійснюється органами соціального захисту населення на рахунок виконання покарання за місцем відбування особою покарання.При цьому не менш як 50%соціальної допомоги зараховується установою відбування покарання на особовий рахунок засудженого.